Памятник Євгену фенціку - Ужгород

Головне фото
Памятник Євгену фенціку - Ужгород

Памятник Євгену фенціку - Ужгород
Ужгород, незважаючи на свої незначні масштаби, налічує близько 20 пам'ятників, які присвячені відомим діячам та подіям. Більшість з них були встановлені в період незалежності України, але збереглися і ті, що з'явилися ще в довоєнний час.

Одним із старожилів вважається пам'ятник духовному отцю і просвітителю Закарпатського краю Євгену Фенціку, що з'явився в Ужгороді в 1926 році в невеликому скверику. Дивним залишається той факт, що пам'ятник Євгену Фенціку уникнув трагічної долі, яка спіткала безліч інших монументів за радянських часів.

Спадщина духовного діяча і талановитого поета складно викласти в декількох словах, оскільки патріотизм і боротьба проти денаціоналізації підкарпатських русинів - ось те, чого Фенцік присвятив усе своє життя. Жителі Ужгорода з глибокою повагою ставляться до істинних патріотів свого краю і шанують їх зусилля, тому ні в якому разі не залишайте Ужгород, не побачивши пам'ятник духовного просвітителя Е.Фенціка, пам'ять і приклад якого будуть жити в серцях жителів і гостей міста.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Місця України

Адреса

google карта
Область
Закарпатська область