Перейти до основного вмісту

Пам'ятник Святому Миколі - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 18:09
Image
Пам'ятник Святому Миколі - Миколаїв

Пам'ятник Святому Миколі - Миколаїв
У кожному з міст, в який ви приїжджаєте, ви, безсумнівно, шукаєте що-небудь, що найсильніше вріжеться в вашу пам'ять, і при кожному згадуванні міста саме це місце буде приходити вам на розум першим. А якщо це місце має ще й чудотворну ауру, то враження від його відвідин виростуть у сто крат.

У Миколаєві таким місцем для вас може стати Пам'ятник Миколі Чудотворцю, з яким у всіх нас пов'язані тільки позитивні емоції, оскільки саме його ми чекаємо першим і заради його подарунків і визнання поводимося добре протягом усього року, і неважливо, скільки вам років.

Пам'ятник Миколі Чудотворцю, який є покровителем міста Миколаїв і захисником всіх моряків під час їх перебування в морі, ви знайдете в Каштановому сквері. З'явився цей пам'ятник в місті відносно недавно лише в 2005 році, але вже встиг полюбитися всім корінним жителям і гостям Миколаєва.
Пам'ятник Миколі Чудотворцю
Пам'ятник Миколі Чудотворцю являє собою білу фігуру старця, який тримає в одній зі своїх рук святе Євангеліє, а інший - немов благословляє всіх, хто приходить до нього. Фігура Святого виконана на повний зріст, а в підставі його постаменту скульптори заклали землю з міста Барі, де покояться святі мощі улюбленого всіма Миколи Чудотворця. Автор цього прекрасного і світлого пам'ятника дуже точно втілив в життя образ Миколи Чудотворця, яким його уявляють і діти, і дорослі.

Від цього пам'ятника віє чудовою аурою, від якої стає легко і тепло на душі, немов все погане залишає тебе і всі проблеми і негаразди стають незначними. Подаруйте собі свято, незалежно від того, який час року за вашим вікном і наскільки далеко ще день Святого Миколая Чудотворця.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Встановлений: 17 вересня 2005 року
Скульптор: І. Булавицький
Матеріал: граніт
Україна, місто Миколаїв, Каштановий сквер, вул. Радянська
Миколаївська область