Перейти до основного вмісту

Памятники потьомкіну - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 18:08
Image
Памятники потьомкіну - Миколаїв

Памятники потьомкіну - Миколаїв
Миколаїв - це дивовижне місто, яке залишається в серці кожного, хто хоча б раз в житті мав честь його відвідати. І дякувати за його існування ми повинні людини, який свого часу наказав звести на місці міста першу суднобудівну верф, що незабаром стала центром нової зароджується життя під назвою Миколаїв. І ім'я цієї людини Григорій Потьомкін.

Незважаючи на його безцінний внесок в життя Миколаєва, пам'ятник цьому великому князю з'явився в самому місті відносно недавно, а саме в 2007 році, і його відкриття було приурочено до чергової пам'ятної річниці Миколаївської області. Цей пам'ятник розташований перед фасадом Адміралтейства або заводу ім. 61 комунара, де по наявному даними князь Г.Потьомкін і віддав доленосний наказ, про який ми вже згадували раніше.
пам'ятники Потьомкіну
Пам'ятник височіє в висоту на 3 м, а сам бюст Г. Потьомкіна становить 0,8 м і розташовується на гранітному постаменті. Автором цього одного з найбільших пам'ятників Миколаєва є Віктор Макушин, уродженець цього прекрасного і дивного міста, а також молодший представник миколаївської династії скульпторів з "золотими руками" Макушиних, чиї роботи ви можете споглядати практично по всьому місту.

Звичайно ж на автора цього прекрасного і статного твори мистецтва була покладена така величезна відповідальність як підготовка ескізу майбутнього пам'ятника, підбір матеріалів, з яких він буде виконаний і, звичайно ж, втілення цього проекту в життя. Але на думку всіх, хто побував в місті і зміг насолодитися глибоким і воістину неперевершеним шедевром яким є пам'ятник Потьомкіну, автор дійсно виконав величезну роботу і вклав в неї не тільки всі свої сили, а й частинку своєї душі. Саме тому споглядання пам'ятника приносить справжнє задоволення і благоговіння.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Адміральська, 38
Миколаївська область