Александровский сад (корпусный) - Полтава

Надіслав: admin , дата: ср, 25.01.2017 - 12:47

Як відомо прогулянка по міських визначних пам'яток буває досить стомлюючої, а екскурсійний тур по такому изобилирует пам'ятками міста, як Полтава, подвійно.

Але вихід є. Щоб убити двох зайців, ви можете урізноманітнити свою програму візиту в Полтаву, відвідавши відразу і відому пам'ятку, і насолодившись чудовою панорамою найулюбленішого місця полтавчан, Олександрівського саду.

Олександрівський сад, або більше відомий як Корпусний, оскільки раніше на цьому місці розташовувався Полтавський кадетський корпус, є візитною карткою міста. У самому центрі саду розташований один з найбільш старих пам'ятником Полтави, монумент Слави, навколо якого в 40-х роках почав з'являється ще й пам'ятник садово-паркового мистецтва.

Олександрівський сад в Полтаві займає площу розміром в 6 га і має вісім радіальних відгалужень, які відходять від монумента Слави. Примітним є той факт, що раніше на цьому місці був всього лише міський пустир, у що на сьогоднішній день, складно повірити, оскільки сад нагадує собою оазис буйної зелені і чудового аромату квітів.

Сюди після виснажливого робочого дня полтавці приходять не тільки, щоб відпочити і розслабитися, а й для такого, щоб зарядитися енергією природи, відчути її силу і міць, неспішно прогулююся в тіні зелені.

Побувавши тут, ви зможете відчути і побачити звичайне життя місцевих жителів, блиск очей і посмішки яких, безсумнівно, наповнювати вас теплом і радістю. А якщо вам пощастить побувати в Олександрівському саду в вихідні дні, то ви зможете додатково насолодитися концертом духового оркестру.
Відчуйте атмосферу міста, і ви відкриєте завісу звичайному житті місцевого населення.

Контакти
Область
Полтавська область