Надслучанський регіональний ландшафтний парк

Головне фото

Надслучанський регіональний ландшафтний парк
Береги річки Случ на території Рівненської області надзвичайно мальовничі. Ці пейзажі, проголошені Надслучанськім природним парком, серед туристів відомі як Українська Швейцарія. Ландшафт річкової долини чудовий і різноманітний. Береги подекуди скелясті, розмиті водою підземні граніти виступають над поверхнею річки в якості порогів і острівців. Далі гранітні каньйони змінюють пологі берега з запашними луками, зеленими пагорбами і давніми лісами.

Щільніше всього усіяний скелями ділянку річки між селами Устя та Маринин називається геологічним заказником «Марінінско-Устянської граніти». Ці міста облюбували для тренувань скелелази. За часів Київської Русі прилеглі міста були густо заселені, тому подекуди тут можна натрапити на давньоруські городища. Два найбільші з них розташовані саме поблизу села Маринин.

Надслучанський ландшафтний парк
Ділянка берегів від села Маринин до села Соснове називається Соколині скелі. Це наймальовничіша частина природного парку. Знадінкою річкового пейзажу є руїни Губківського замку, що велично і драматично піднімаються на горбату скелі над тихими водами Случі. Скала висотою 70 м, на якій стоїть замок, називається Князєвої горою. Зведений в XV ст. Губківський замок зруйнували в 1708 році, під час Північної війни. У селі Маринин теж колись був замок князів Корецьких, однак від нього залишилися тільки незначні сліди на Замковій горі.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Рівненська область
Places Ukraine
Площа
17000 га
Будівництво
Заснований: 2000
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: ср, 01.02.2017 - 19:58