Парк Лазаря Глоби - Дніпро

Головне фото
Парк Лазаря Глоби - Дніпро

Незважаючи на те, що Дніпропетровськ - це перш за все індустріальний і промислове місто, в ньому налічується безліч зелених насаджень, паркових комплексів і скверів.

Одним з найстаріших парків Дніпропетровська є парк Лазаря Глоби (Чкалова), розташований в самому серці міста. Парк був заснований в 18 столітті осавулом Лазарем Глобою.

За 3 століття існування сад кілька разів приходив в запустіння, змінював назву і господарів. У 19 столітті садівник, німець за походженням, Адам Гуммель перетворив парк в кращу пам'ятка міста з величезним садом, фруктовими та лісовими деревами, дивовижними чагарниками і рослинами.

В даний час Парк Лазаря Глоби налічує кілька тисяч дерев і близько 70 видів чагарників. У парку постійно проводяться виставки, фестивалі і ярмарки, діють атракціони для дорослих і дітей, працює картинг.

По озеру, розташованому в центрі парку, можна покататися, взявши напрокат катамаран. З травня по жовтень в парку працює дитяча залізниця, перша дитяча залізниця в Україні, побудована ще в Сталінську епоху.

До Нового року Парк Лазаря Глоби загоряється святковими гірляндами і вогниками і саме тут встановлюють головну ялинку Дніпропетровська.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Місця України

Адреса

google карта
Контактний номер
Область
Дніпровська область