Свято-Андріївський кафедральний Собор - Запоріжжя

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 12:41

Свято-Андріївський кафедральний Собор - Запоріжжя
Свято-Андріївський кафедральний собор розташований в Шевченківському районі Запоріжжя. Собор був заснований у 2000 році на місці будинку культури ім.Т.Г.Шевченка.

Сама будівля була передана в Запорізьку єпархію ще в 1995 році і вже з цього часу православні стали збиратися на богослужіння в одній з кімнат другого поверху, переобладнаної до церкви.

У реконструкції собору активно брали участь меценати Запорізького заводу «Мотор Січ» на чолі з генеральним директором В.А.Богуслаевим. Будівля собору виконано у формі хреста з трьома куполами і великим центральним вівтарем.

Поруч з собором розташована висока дзвіниця, дзвони якої привезені з Києва. У 2012 році біля входу в собор відкрили і освятили скульптуру Валаамської Божої Матері.

Парафіяни молять Богородицю про зцілення від недуг, про захист і зміцнення віри. У соборі працює недільна школа, проводяться богослужіння, вінчання, літургії.

В Андріївський кафедральному соборі проходить посвята в козаки і благословення членів Міжнародного Союзу козаків «Запорізька Січ». Настоятель собору протоієрей - Костянтин Костюкович.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- Пн-Нд: 9:00 - 17:00

Контакти
Область
Запорізька область
Контактний номер