Перейти до основного вмісту

Художній російський драматичний театр - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:50
Image
Художній російський драматичний театр - Миколаїв

Художній російський драматичний театр - Миколаїв

Одним з найстаріших і в той же час одним з найбільш досвідчених театрів Миколаєва вважають художній російський драматичний театр. За офіційними даними йому вже далеко за 80, але він все також молодий, красивий і готовий підкорювати ще більшу кількість нових глядачів.

За свою багату, але досить важку театральне життя, цей центр культури і мистецтва пережив величезну кількість зльотів і падінь, гонінь і шанування. Але, як говориться, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Так і Миколаївський драматичний театр, пройшли через всі труднощі з гордо піднятою головою, нарешті розправив плечі і вдихнув на повні груди.

Миколаївський російський драматичний театр
На сьогоднішній день афіша Миколаївського російського академічного драматичного театру рясніє розмаїттям постановок. Керівництво театру не боїться експериментів і намагається включати в свій репертуар якомога більше дивовижних творів відомих в світовому масштабі авторів. Все нове і нове покоління знаменитих акторів кожен раз привносить в життя театру молоду кров і свіжі ідеї, ступаючи в ногу і з часом, і з бажаннями і перевагами такого вимогливого, але улюбленого глядача.

Миколаївський російський академічний драматичний театр займає особливе місце в культурному житті Миколаєва не тільки завдяки власним заслугам, а й, беручи до уваги, проведення в його стінах міжнародного фестивалю "Homo ludens". Вже не перший раз на сцені театру глядачі можуть насолодитися постановками колективів з України, Росії, Латвії, Молдови та інших театральних країн.

Феєрія свята і невичерпний ентузіазм колективів, що представляють на суд журі та глядача свої постановки, заворожують і полонять наші серця, залишаючи незабутнє враження від побаченого, яке буде супроводжувати вас ще дуже довгий час.

- Ціна: від 30 до 70 грн.

Час роботи:
- Пн - Нд: з 10:00 до 19:00

Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Адміральська 25
Миколаївська область