Ляльковий театр - Полтава

Надіслав: admin , дата: чт, 26.01.2017 - 13:33

Чи мріяли ви коли-небудь в дитинстві про те, щоб казка ніколи не закінчувалася, щоб любов і дружба завжди йшли пліч-о-пліч, щоб добро завжди перемагало зло? Напевно так.

А наскільки змінилися ваші бажання через роки? Нам здається, що не кардинально, в глибині душі ми продовжуємо зберігати наші дитячі мрії.

І саме для тих, хто все ще вірить, що вони збудуться, і особливо для тих, хто хотів би, щоб і їхні діти також вірили в диво, ми рекомендуємо відвідати Полтавський академічний обласний театр ляльок.

Цей відомий не тільки на Україні, але і далеко за його межами театр, гостинно відкриває свої двері для маленьких і для дорослих глядачів, і, без сумніву, стане родзинкою вашої поїздки в Полтаву.

Полтавський ляльковий театр з'явився в 1938 році і виник він з ідеї тодішнього його директора, завдяки його прагненням і бажанням незабаром до нього вже приєдналися фахівці з лялькам, художники-постановники, режисери та молоді, перспективні актори.

Через кілька років кожна вистава проходило з аншлагом. Репертуар лялькового театру почав поповнюватися постановками не тільки українських і російських казок, а й іншими казками світу.

Творчий колектив театру почав гастролювати за межами Полтави, і незабаром він був відомий не тільки на пострадянському просторі, а й далеко за його межами.

Шанувальниками Полтавського театру ляльок є вже кілька поколінь і його колектив, безумовно, пишатися цим фактом.

Адже як приємно, що батьки, які сьогодні приводять своїх чад на вистави лялькового театру, незважаючи на вік, соціальний статус і положення в суспільстві, все також, як і в дитинстві, з нетерпінням чекають дива і хочуть, щоб казка тривала вічно.

А для колективу театру це і є найвища нагорода і визнання - бачити повний зал палаючих і відкритих очей.

Відносно недавно Полтавський театр ляльок вирішив підняти завісу закулісного життя і з цією метою організував екскурсію в таємний світ театру, щоб показати маленьким і вимогливим глядачам, як з'являються ляльки, як їм придумують костюми, як вони втілюються в життя.

Такі дні відкритих дверей допомагають стати частиною прекрасного і дивовижного світу, якому ні перешкода ні вік, ні інші побутові труднощі.

Вдихніть аромат витає в повітрі чарівництва, спробуйте на смак цей чудовий світ казки і відчуєте післясмак, яке неодмінно залишиться з вами після візиту в Полтавський театр ляльок.

Купуйте квиток в театр і всій вашій родині гарантовано прекрасне проведення часу, море позитиву та незабутні враження.

Час роботи:
- Пн - Нд: 8:30 - 16:00

Контакти
Україна, місто Полтава вулиця Пушкіна, 32
Область
Полтавська область
Контактний номер