Молодіжний театр - Чернігів

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 22:05

Чернігівський молодіжний театр
Візитною карткою міста по праву можна вважати Чернігівський молодіжний театр. Це одна з найбільш відвідуваних театральних майданчиків. Порівняно молодий театральний колектив, недавно йому виповнилося двадцять років, зумів завоювати любов і повагу глядача.

Датою заснування театру вважається 1988 рік, хоча Чернігівським Молодіжним театром він став називатися з 1996 року. Ідейним натхненником театру є його режисер - Геннадій Касьянов.

Розташувався театр в будівлі колишньої хоральної міської синагоги, побудованої в 1863 році.
Незважаючи на свою молодість, театр має свої власні традиції і серйозний репертуар. У його діапазон входять як твори класиків світової літератури, так і творіння сучасних письменників. Такі вистави як «11 сторінок», «Завтра була війна», «Вишневий сад», «Чайка» і багато інших, заворожують глядача талановитою грою акторів.

Особливої ​​уваги заслуговує інтер'єр театру. Тут відмовилися від звичайних глядацьких крісел, їх замінили витончені, мініатюрні столики, на яких встановлені люстри з червоними і жовтими абажурами. Створюється враження, що Ви перебуваєте в затишному кафе.
Традиційно, всі вистави театру проходять при повному аншлагу і 108 посадочних місць не можуть вмістити всіх бажаючих, а що б потрапити на прем'єру вистави, квитки потрібно замовляти заздалегідь.

Час роботи:
- Вт - Нд: c 13.00-19.00, понеділок - вихідний

Контакти
Область
Чернігівська область
Контактний номер
Відкрито: 1 травня 1985 року
Місткість: 96 місць
Тип: молодіжний театр