Музично драматичний театр імені Миколи Гоголя - Полтава

Надіслав: admin , дата: чт, 26.01.2017 - 18:58

Щоб повною мірою відчути і відчути атмосферу будь-якого міста, необхідно стати його частиною, хоча б на деякий час.

А частиною життя Полтави є його різноманітна і дивовижна театральне життя. Театральне мистецтво Полтави має дуже багату і цікаву історію.

Вперше театр з'явився в Полтаві ще в 1818 році і був створений групою ентузіастів, що відбулися від трупи Харківського театру. Першим директором театру був Іван Котляревський, а серед його акторів був його близький друг і соратник Тарас Шевченко.

Завдяки такому тандему і таланту інших не менш відомих особистостей незабаром слава про Полтавському театрі вже поширилася далеко за межі міста.

Але офіційною датою створення Полтавського музично-драматичного театру імені Гоголя вважається 1936 рік. Саме з цього часу почала писатися історія найвідомішого полтавського театру.

Життя театру переживала і злети, і падіння, але це тільки ще більше гартувало його колектив, який не дивлячись ні на що намагався радувати свого вдячного глядача.

А як же можна інакше, коли відчуваєш наскільки глибокими є постановки, наскільки проникливо грають актори, віддаючи себе глядачеві без залишку, наскільки емоційно пронизаний кожен жест, кожна репліка, кожен погляд, кожне мовчання.

Сьогодні полтавський театр є унікальним місцем, де відбуваються вистави практично по всіх творів Миколи Гоголя, який прославив це українське місто.

Тому, приїхавши до Полтави, обов'язково виділіть час для того, щоб замовити і купити квиток на виставу Полтавського театру.

Його відвідування стане прекрасним доповненням вашої поїздки в Полтаву, принесе вам море вражень, дивовижної легкості і неповторності.

Час роботи:
- Пн - Нд: 9:00 - 16:00

Контакти
Область
Полтавська область
Контактний номер