Музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка - Чернігів

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 22:03

Справжні поціновувачі театрального мистецтва отримають масу задоволення від відвідування одного з найстаріших театрів України - Чернігівського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка. Датою заснування театру є 1926 рік. Робочий драмгурток Єлизаветградську машинобудівного заводу «Червона зірка» був реорганізований. Аматорський колектив збільшили, поповнивши його групою акторів з театральною освітою. Очолив трупу чудовий режисер і актор П.Предславіч. Прем'єрний відкриття театру ознаменувалося спектаклем Івана Котляревського «Наталка Полтавка» в Чернігові.

Велика Вітчизняна Війна розділила колектив театру на три гастрольних трупи, які виступали з концертами на фронтах.
Статус академічного театр отримав в 2001 році.

На сьогоднішній день в його репертуарі особливе місце належить вистав, поставлених за класичними і сучасними літературними творами вітчизняної і зарубіжної драматургії. Такі чудові постановки як «Катерина», «Гайдамаки», «Тіні забутих предків» знову і знову повертають глядача в світ минулого, а блискуча гра акторів захоплює і заворожує.

Художній керівник і головний режисер, заслужений артист України Андрій Ринатович Бакіров, разом зі своїм блискучим колективом, дбайливо зберігає і примножує славні традиції театру.

Театральна трупа активно займається гастрольною діяльністю, бере участь в роботі різноманітних фестивалів, як вітчизняних, так і зарубіжних.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- Вт-Суб з 11 до 17, Пн-вихідний

Контакти
Область
Чернігівська область
Контактний номер
Відкрито: 1926 (як Кіровоградський пересувний робітничо-колгоспний театр) 1934 (як Чернігівський український музично-драматичний театр)