Музично-драматичний театр - Ужгород

Головне фото
Музично-драматичний театр - Ужгород

Відпочинок в Ужгороді
Безсумнівно, у Вас, як і у кожного гостя, який приїхав в інше місто, виникає питання, як скрасити вечір, не втрачаючи при цьому дорогоцінного часу даремно? Відповідь очевидна. Прекрасним вирішенням цієї досить-таки складної проблеми стануть відвідини Закарпатського музично-драматичного театру, який є нащадком Першого українського театру, що з'явився в цьому краї ще в далекому 1921 році.

Хоча офіційною датою появи Закарпатського театру в Ужгороді вважається 1946, як бачите, його історія сягає корінням в більш ранній період. Протягом такого солідного терміну на сцені театру було зіграно більше сотні постановок, театр дав нам таких відомих акторів як В. Вовчок, І. Стецюра, М. Тевелєв. Назвати цей музично-драматичний театр просто театром не повертається язик, оскільки він є чимось набагато більшим.

Це не просто театр, а перш за все місце становлення нації, символ самопожертви і відданості ідеї створення українського театру в Закарпатському регіоні. Щирість і віддача всього колективу є ще одним доказом гостинності та широкої душі Ужгорода, який по праву можна назвати оплотом культури в Закарпатті.

Керуюча організація
Закарпатська обласна рада
Місця України

Адреса

google карта
Контактний номер
Будівництво
Відкрито: 1946 року
Додаткова інформація
Тип: музично-драматичний театр
Місткість: 760 місць
Область
Закарпатська область