Перейти до основного вмісту

Театр ляльок - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:51
Image
Театр ляльок - Миколаїв

Театр ляльок - Миколаїв
Кажуть, що дорослі - це просто великі діти, які ховаються за красивими шатами і дорогими аксесуарами. Але іноді, дитина в нашій душі прокидається і йому хочеться радості, щастя і посмішок. Ми знаємо, де він може отримати все вищеперелічене. Це знаменитий Миколаївський державний театр ляльок, де вашим дітям і вам зокрема будуть несказанно раді.

Миколаївський театр ляльок відкрив свій перший театральний сезон в 1971 році і в той час робив наголос на класичні постановки і традиційну інтерпретацію, оскільки самодіяльність викликала деяке несхвалення з боку вищого керівництва. Але, незважаючи на деяку обмеженість і шаблонність, афіша державного театру ляльок радувала своїх вдячних глядачів прекрасними виставами за класичними російських казок, які так полюбилися всім і кожному.

Миколаївський театр ляльок
З приходом нового режисера в Миколаївський ляльковий театр вдихається нове життя, його репертуар починає наповнюватися новими фарбами, формами, персонажами і прочитаннями. Такий оновлений погляд на дитячі постановки до того ж поява в репертуарі театру вистав для дорослих посприяло зльоту лялькового театру Миколаєва на пік його популярності. З тих пір творчий колектив цього справжнього дому казки щосили намагається підтримувати цю високу планку і дарувати своїм глядачам тільки приємні враження.

Відвідавши Миколаїв, не пропустіть можливості побувати в його ляльковому театрі і побалувати своїх діток, а заодно малюка всередині себе. Тут Вас огорнуть серпанком казковості і віднесуть до далеким фантастичним берегів, де вас зустрінуть улюблені вам і дорогі вашому серцю з дитинства герої і їх супутниці.

Афіша Театру ляльок в м Миколаїв

Час роботи:
- Пн - Нд: з 10:00 до 19:00

Відкрито: 1970 рік
Тип: ляльковий театр
Україна, місто Миколаїв, вулиця Потьомкінська, 53
Миколаївська область