Закарпатський обласний театр ляльок "Бавка" - Ужгород

Головне фото
Закарпатський обласний театр ляльок "Бавка" - Ужгород

Відпочинок в Ужгороді
Перебуваючи на відпочинку в Ужгороді, не забудьте відвідати ляльковий театр "Бавка". Незважаючи на те, що аудиторія лялькових театрів має деякі обмеження за віком, я впевнена, що постановки Закарпатського театру ляльок припадуть до душі і старшому поколінню.

Вперше ляльковий театр в Ужгороді відкрив свої двері в 1980 році за рішенням місцевої адміністрації. Перші роки його існування були дещо затьмарені недостатнім рівнем фінансування, відсутністю стаціонарної будівлі і браком акторів. Але, завдяки самовідданості головного режисера і директора театру, труднощі були подолані і вже через зовсім незначний термін, театр "Бавка" увірвався на театральний олімп, де і до цього дня займає високе місце.

Творчість лялькового театру відомо не тільки на території України, а й за її межами, колектив театру і його спектаклі неодноразово ставали володарями премій, нагород, дипломів та призів на різних українських і міжнародних фестивалях. Головним принципом лялькового театру в Ужгороді є постійне самовдосконалення, розвиток і, звичайно, усмішки на обличчях маленьких, і не тільки, глядачів.

Час роботи:
- Каса Пн-Нд: з 10.00 до 18.00, обід з 14.00 до 15.00

Місця України

Адреса

google карта
Контактний номер
Будівництво
Відкрито: 1980 рік
Додаткова інформація
Тип: ляльковий театр
Область
Закарпатська область