Миколаївський зоопарк

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:57
Image
Миколаївський зоопарк

Миколаївський зоопарк
Мало кому відомий той факт, що найбільшим, численним і просто найкращим зоопарком в Україні є зовсім не Київський, а саме Миколаївський зоопарк. На сьогоднішній день площа його становить понад 18 га і на цій дійсно великій території розташовуються цілі сімейства різних тварин і птахів.

Коріння появи Миколаївського зоопарку йдуть ще в далекий 1901 рік, але на той час він представляв собою скоріше державний акваріум і був частиною колекції міського голови Миколи Леонтовича. Уже після революції в Акваріумі відкрили зоологічний відділ, ну, а згодом всіх мешканців цього звіриного раю перевезли на нову територію ближче до Центрального автовокзалу і зоосад, нарешті, офіційно був перейменований в Миколаївський зоопарк.

Миколаївський зоопарк
Сьогодні в Миколаївському зоопарку Вас з нетерпінням очікує знайомство з найчисленнішою і самої дивовижною колекцією екзотичних птахів, вас привітають всі представники характерною для України фауни і флори, ви насолодитеся прекрасними рідкісними рослинами, що вразять вас своєю дивовижною красою. Ви також можете зустріти найулюбленішого мешканця Миколаївського зоопарку крокодила Василя, якому стукнуло ні багато ні мало, а 60 років, але він все також радий новим відвідувачам і намагається постати перед ними у всій своїй 8-метрової красі.

Миколаївський зоопарк
Безсумнівно, прогулянка по Миколаївському зоопарку відніме у вас достатня кількість сил і часу, оскільки обійти таку величезну територію і побачитися з усіма його мешканцями всього лише за кілька годин просто неможливо.

Тому ми настійно рекомендуємо вам виділити в своїй програмі перебування в Миколаєві хоча б півдня для того, що без поспіху і суєти прогулятися звивистими стежками, безперешкодно підійти і розглянути всіх жителів зоопарку, посидіти і відпочити на лавочках, які нагадують мешканців зоопарку, а також урізноманітнити свій відпочинок активним розвагою на атракціонах.

Час роботи:
- цілодобово

Площа: 18,48 га
Заснований: 1901 році
Тварин: 5690
Видів: 460
Україна, місто Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, 1
Миколаївська область