Краєзнавчий музей імені Василя Кричевського - Полтава

Надіслав: admin , дата: чт, 19.01.2017 - 14:00

Потрапляючи в нове місто, перш за все, хочеться дізнатися і побачити якомога більше цікавих і незвичайних місць.
Тому дуже важливо правильно скласти програму вашого перебування в цьому місті, щоб включити в неї відвідування найбільшої кількості пам'яток, навіть якщо це всього лише поїздка на вихідні.

Ну, а що краще може розповісти про всі принади краю, що не екскурсія по полтавському краєзнавчому музею, де можна задовольнити всі свої потреби в пізнанні чогось нового.

Полтавський краєзнавчий музей - це справжнє джерело історії і спадщини української нації.

У його стінах знайшли свій притулок не тільки експонати історичної важливості, такі як предмети побуту, колекції холодної і стрілецької зброї, вишиванки, зразки гончарного мистецтва, ткацтва, безцінна колекція літератури, а й зразки ґрунтів, гірських порід і флори регіону в цілому, і Полтави зокрема.

Експозиційний фонд музею розташовується в 24 залах, але найбільш інтригуючим і захоплюючим з них є кімната унікальних експонатів, в якій ви зможете насолодитися шедеврами, зібраними з усього світу. Все це є найдорожчим зборами цінностей українського народу, що дорого і мило серцю кожного патріота, а для жителів Полтави - це символ гордості.

Але не тільки експонати полтавського музею викликають інтерес з боку гостей міста і цінителів прекрасного. Сама будівля, в якому розмістився музей, не тільки несе архітектурну цінність, а й є шедевром українського майстерності.

Архітектор В.Г.Крічевскій став автором нового стилю українського модерну, в якому переплетені кращі технології і форми будівництва, українські орнаменти та конструкторські ідеї.

Усе найкраще втілив майстер-архітектор в своє дітище, яке нагадує справжній "кам'яна квітка", що одночасно вражає своєю величчю, міццю і витонченістю ліній і візерунків.

На жаль, будівля, яке викликає у нас трепет і захоплення, не ідентичний початкового вигляду музею.

Під час Другої світової війни експозиція музею була розграбована, а будівля спалили, в результаті чого від колишнього вигляду залишилися лише голі, обвуглені стіни.

Згодом музей знову відкрив свої двері, а нова сучасна реконструкція дала друге життя і нове дихання твору архітектурного мистецтва.

Доторкніться до історії краю, відчуйте подих століть в Полтавському краєзнавчому музеї, адже відвідування цього воістину гідного місця стане цілющим джерелом для розуму і серця під час вашого перебування в Полтаві і залишить у вашому серці незабутнє враження.

Час роботи:
- Пн: 10.00-17.00, Вт, Чт-Нд: 9.00-17.00, п'ятниця - вихідний.

Контакти
Область
Полтавська область
Контактний номер
Дата заснування: 1891 рік