Буковель

Головне фото
Буковель

Подорож до Буковель
Буковель - найбільший в Україні гірськолижний курорт, столиця зимового відпочинку в Україні. Лижний сезон триває з листопада по квітень. Однак багато туристів навідуються сюди і влітку, адже при Буковелі діє оздоровчий центр - бальнеологічний курорт на основі мінеральної води «Буковельська».

Для відпочинку туристів пропонують організовані пішохідні походи в гори, прокат автомобілів, байдарок, роликів, самокатів, велосипедів, майданчики для пейнтболу, волейболу, футболу, батути. Як взимку, так і влітку тут проводяться фестивалі, влаштовуються конкурси та святкувань.

Буковель - гірськолижний курорт
Гірськолижна інфраструктура Буковеля - найбільша в Україні. Її почали будувати в 2001 по австрійським і канадським проектам. Для гірськолижних спусків обладнані схили п'яти гір: Довга, Буковель, Бульчиньоха, Бабин Погар і Чорна Клева.

Загальна довжина гірськолижних трас - 60 км. Є тут траси будь-якого рівня складності: для початківців, середньої складності, і для професіоналів. Всі вони оснащені сніговими гарматами, трамбуються ратракамі, на деяких є стаціонарне освітлення. Вирушати на гірськолижний відпочинок в Карпати в Буковель можна навіть без власного спорядження, адже в тутешніх пунктах прокату пропонують чудове спорядження.

Буковель - гірськолижний курорт
При Буковелі працює кваліфікована лижна школа. Початківців тут навчають основам катання, а більш досвідчених лижників - спортивним прийомам. Є спеціальні лижні майданчики для дітей, де за ними доглядають інструктори, і дитячий атракціон - лижна карусель.

Манявський Скіт

Найпопулярнішою пам'яткою серед Карпатських гір є Манявський скит. Монастир-фортеця цікавить як паломників, так і велика кількість туристів. Це цікавий архітектурний комплекс монастиря з масивними вежами і оборонними стінами XVI в. Головний храм обителі - дерев'яний Хрестовоздвиженський собор. У 6 км від скиту розташований мальовничий Манявський водоспад заввишки 18 метрів.

Час роботи:
- цілодобово

Місця України

Адреса

google карта
Контактний номер
Будівництво
Рік заснування: 2000 року
Висота над рівнем моря: 920 метрів
Область
Івано-Франківська область