Памятки міста Вінниця

Надіслав: admin , дата: сб, 28.01.2017 - 15:11

Цей подільське місто, на превеликий жаль, до недавнього часу не користувався такою популярністю серед туристів і громадян України як, наприклад, Львів чи Одеса.

І справа зовсім не в самому місті, а швидше за все у відсутності якоїсь "родзинки", простого згадки про яку було б достатнім приводом для поїздки до Вінниці. На щастя, кілька років тому Вінниця придбала те, що можна з гордістю назвати її "візитною карткою".

Це не що інше, як відомий у Вінниці фонтан Рошен. Так, саме він як магніт притягує до себе відвідувачів. І повірте, це того варто. Подібного масштабного проекту Україна ще не бачила.

Феєричне шоу, в якому немислимим чином переплітаються вода, музика і світло, не залишить байдужим нікого, навіть невиправних скептиків. Споглядаючи це чудо людської фантазії і новітніх технологій, ти опиняєшся залученим в цю гру.

Здається, що все навколо тебе втрачає фарби і залишається тільки чарівне уявлення, яке розкривається перед твоїм поглядом. Восторг, що бушує в душі, під час цього фантастичного шоу, не передати ніякими словами.

Саме тоді розумієш, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Хоча, ні, краще ще і сто раз побачити, тим більше що організатори кожен раз змінюють програму і не втомлюються вражати вашу уяву.

феєрична Вінниця
Звичайно ж, фонтан Рошен не єдине місце, яке заслуговує на увагу туриста. Перебуваючи у Вінниці, не забудьте відвідати і інші, не менш знамениті місця. Наприклад, водонапірну вежу, яку також називають Каланча.

Це архітектурна споруда, що збереглася з часів Другої світової війни і служило спостережним пунктом за ходом бойових дій, тепер надає унікальну можливість споглядати зі своєї вершини всю красу розкинувся як на долоні міста.

А знаменитий годинник-куранти, як і раніше, щогодини сповіщають жителів і гостей міста про початок нового години.

Відео памяток Вінниці
https://youtu.be/efPgLiu_0M4

І, звичайно ж, ні в якому разі не залишайте місто, не побувавши в музеї-садибі знаменитого хірурга і просто неосяжної душі людини Миколи Івановича Пирогова. Ця людина досі є прикладом і втіленням того, як необхідно почитати клятву Гіппократа.

На території музею також розташована церква з усипальницею, де покоїться забальзамоване тіло великого хірурга.

Тут ви зможете побувати в його кабінеті, де зберігаються особисті речі Миколи Івановича, в аптеці-музеї, в залах якої ви побачите відтворення того, як працював Пирогов. Та все це, звичайно ж, не єдині пам'ятки Вінниці.

Памятки міста Вінниця - будівля уряду
Контакти
Область
Вінницька область
Контактний номер