Памятки міста Вінниця

Головне фото

Цей подільське місто, на превеликий жаль, до недавнього часу не користувався такою популярністю серед туристів і громадян України як, наприклад, Львів чи Одеса.

І справа зовсім не в самому місті, а швидше за все у відсутності якоїсь "родзинки", простого згадки про яку було б достатнім приводом для поїздки до Вінниці. На щастя, кілька років тому Вінниця придбала те, що можна з гордістю назвати її "візитною карткою".

Це не що інше, як відомий у Вінниці фонтан Рошен. Так, саме він як магніт притягує до себе відвідувачів. І повірте, це того варто. Подібного масштабного проекту Україна ще не бачила.

Феєричне шоу, в якому немислимим чином переплітаються вода, музика і світло, не залишить байдужим нікого, навіть невиправних скептиків. Споглядаючи це чудо людської фантазії і новітніх технологій, ти опиняєшся залученим в цю гру.

Здається, що все навколо тебе втрачає фарби і залишається тільки чарівне уявлення, яке розкривається перед твоїм поглядом. Восторг, що бушує в душі, під час цього фантастичного шоу, не передати ніякими словами.

Саме тоді розумієш, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Хоча, ні, краще ще і сто раз побачити, тим більше що організатори кожен раз змінюють програму і не втомлюються вражати вашу уяву.

феєрична Вінниця
Звичайно ж, фонтан Рошен не єдине місце, яке заслуговує на увагу туриста. Перебуваючи у Вінниці, не забудьте відвідати і інші, не менш знамениті місця. Наприклад, водонапірну вежу, яку також називають Каланча.

Це архітектурна споруда, що збереглася з часів Другої світової війни і служило спостережним пунктом за ходом бойових дій, тепер надає унікальну можливість споглядати зі своєї вершини всю красу розкинувся як на долоні міста.

А знаменитий годинник-куранти, як і раніше, щогодини сповіщають жителів і гостей міста про початок нового години.

Відео памяток Вінниці
https://youtu.be/efPgLiu_0M4

І, звичайно ж, ні в якому разі не залишайте місто, не побувавши в музеї-садибі знаменитого хірурга і просто неосяжної душі людини Миколи Івановича Пирогова. Ця людина досі є прикладом і втіленням того, як необхідно почитати клятву Гіппократа.

На території музею також розташована церква з усипальницею, де покоїться забальзамоване тіло великого хірурга.

Тут ви зможете побувати в його кабінеті, де зберігаються особисті речі Миколи Івановича, в аптеці-музеї, в залах якої ви побачите відтворення того, як працював Пирогов. Та все це, звичайно ж, не єдині пам'ятки Вінниці.

Контакти
Область
Вінницька область
Контактний номер
Other photos of places
Памятки міста Вінниця - будівля уряду
Places Ukraine
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: сб, 28.01.2017 - 15:11