Ботанічний сад - Полтава

Надіслав: admin , дата: ср, 25.01.2017 - 12:56

Одним з найбільш яскравих і прекрасних пам'ятників Полтави є пам'ятник садово-паркового мистецтва, яким є Ботанічний сад в Полтаві.

Ще в далекому 1847 році територія, площа якої становила ні багато, ні мало, а 17 га була літньою резиденцією однієї з фрейлін великої Імператриці Катерини II. На території саду було безліч ставків з найчистішої, немов сльоза, водою, повних риб, а також всілякі купальні, що ховалися в тіні буйної зелені.

Пізніше цей сад вирішили віднести до міських визначних пам'яток і тут, завдяки зусиллям профільних фахівців, був розбитий Ботанічний сад, який сьогодні є улюбленим місцем відпочинку не тільки місцевих жителів, а й усіх гостей міста.

Сьогодні в Ботанічному саду ви можете відвідати безліч цікавих відділень: дендрарій, музей квітництва, що розташований під відкритим небом, прекрасну альпійську гірку, повний достатку плодовий сад і багато інших.

На окрему увагу заслуговує оранжерея, площа якої налічує 200 квадратних метрів де зібрані дивовижні і воістину зачаровують екземпляри понад півтисячі видів рослин, привезених в Полтаву з різних куточків нашої великої землі.

Дивовижний аромат квітів, насичений колір зелені, небачені досі рослини, які представляють собою дивовижну композицію, від якої неможливо відірвати погляд і голова йде обертом, все це підкорить ваше серце з перших секунд вашої прогулянки по Ботанічному саду в Полтаві.

Відео з оранжереї полтавського ботанічного саду.
https://youtu.be/E6VnBZ1FpNE

Дозвольте собі полинути на хвилях прекрасної і чудового світу природи, який закрутить вас у вирі краси.

Час роботи:
- Пн-Пт: 8.00 - 15.00, Cуб. - Нд-вихідний

Ботанічний сад в Полтаві табличка
Фото Ботанічного саду в Полтаві
Ботанічний сад в Полтаві - квіти
Контакти
Область
Полтавська область
Контактний номер