Заповідник "Поле Полтавської битви" - Полтава

Надіслав: admin , дата: пт, 20.01.2017 - 20:48

Напевно, ні в жодній іншій країни немає такої багатої історії, як у України. І, без сумніву, кожен з міст, що входять до складу цієї держави, привніс свою багатозначну лепту в долю країни.

Але, не кожен з них вплинув не тільки на формування держави, а на співвідношення сил у світовому масштабі. Будуючи припущення щодо того, який саме з українських міст був до цього причетний, навряд чи хто-небудь згадав про Полтаву в числі перших кандидатів.

І, як виявляється, дуже навіть дарма. Адже саме Полтавська битва між силами Петра І і Карла ХІІ вплинула не тільки на майбутнє двох держави, а й усієї тодішньої Європи.

Тому аж ніяк не можна не відвідати місце, де майже 400 років тому творилася історія, відбиток якої ми несемо і по сей день, побувати на екскурсії по музею, де зберігатися величезна кількість безцінних експонатів, зібраних з усього світу, аналогів яким ви не знайдете навіть в Швеції.

Заповідник Полтавської битви охоплює територію площею в понад 771 га, яка включає не тільки сам музей, а й багато пам'ятників, приурочені цій події або відомим особистостям, що зіграли в ньому першорядну роль.

Це і бронзовий пам'ятник Петру І в натуральну величину, і пам'ятники шведам від росіян, і від самих шведів, гранітні покажчики на місці переходу російської армії через річку Ворсклу і на місці командного штабу Петра І, і безліч могил загиблим під час Полтавської битви, а також деякі церкви і монастирі.

Все це, безумовно, буде дуже цікаво і корисно відвідати.
Але хотілося б окремо зупинитися на музеї Полтавської битви. Засновником цього музею був І.Ф.Павловським, завдяки старанням і старанням якого ми маємо можливість побачити рідкісні і безцінні експонати.

Для того, щоб експозиція музею поповнювалася різними предметами, І.Ф.Павловським відвідував різні історичні та академічні інституції по всьому світу, вів переписку з представниками архіву Королівства Швеції, щоб зробити колекції музею у повному обсязі.

Саме завдяки його ентузіазму сьогодні ми можемо насолоджуватися колекціями вогнепальної і холодної зброї, портретами, гравюрами, прапорами та іншими предметами, що оповідають нам про це по-справжньому цінне подію.

Відчуйте дух героїзму, відваги і непохитної віри всіх тих, хто мав безпосереднє відношення до історичної події світового масштабу, доторкніться до минулого, що визначило наше сьогодення, а можливо і майбутнє, вшануйте пам'ять відважних героїв і все це зробить ваш відпочинок в Полтаві просто незабутнім.

- Ціна: дорослі 10,00 грн., Дет.- 5,00 грн., Кінозйомка - 20,00 грн. (Кінокамера)
фотозйомка - 10,00 грн. (Фотоапарат)

Час роботи:
- Вт - Нд з 9 до 17, Пт-до 16.00, Пн - вихідний

Контакти
Область
Полтавська область
Контактний номер