Садиби

Садиба Лопухіних - Корсунь-Шевченківський

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:33
Садиба Лопухіних - Корсунь-Шевченківський

Містом Корсунь - Шевченківський протікає Рось - ріка, від назви якої (по одній версій істориків) пішла назва Русь. У давні часи уздовж річки проживало старовинне плем'я полян, яке склало основу держави Київська Русь. Річкові пейзажі на території міста дуже мальовничі: скелясті береги, водоспади і каскади, затишні пляжі ... На березі річки височить пам'ятник русичів - збірному образу російського народу.

Спасо-Преображенський собор - Суми

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 20:16
Спасо-Преображенський собор - Суми

Спасо - Преображенський собор в Сумах притягне Ваш погляд, в якій би частині міста Ви не знаходилися. Краса і велич цього храму не може залишити байдужим нікого. Він заворожує і захоплює одночасно. Змішання різних архітектурних стилів, таких як бароко, ренесанс і класицизм, додало йому риси неповторності і унікальності.

Садиба Попова - Василівка

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 12:42
Садиба Попова - Василівка

Садиба Попова - Василівка - Запорізька область
Однією з найяскравіших пам'яток Запорізької області є історико-архітектурний заповідник «Садиба Попова». Маєток має історико-культурну цінність як зразок поміщицької садиби часів освоєння Дикого Поля.

Маєток Ганських - Верхівня

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 19:50
Маєток Ганських - Верхівня

Верховна палац Ганський (музей Бальзака)
Селище Верхівня розташований в Ружинському р-ні Житомирської області. Відомий і цікавий своїм палацом. Палацом колишньої садиби польських аристократів графів Ганських.
Верхівня перебувала у володінні різних польських шляхетських родів, в XVII ст. селищем і околицями володіли Любомирські, але після їх зубожіння, в середині XVIII ст., Верхівня була надана в оренду шляхтичу Яну Ганський.